Nejsilnější motivace – Aneb ženy a peníze a vaše činy

print-quote-on-canvas_16606-1

Peníze a ženy. Jsou dvěma nejsilnějšími věcmi na světe. Jsou věci, které by jsi udělal pro ženu, ale pro nic jiného na světě. A s penězi je to stejné. Satchel Paige

 

Pokud se budeme bavit o penězích a ženách, tak mi to ihned připomene jednu velmi pravdivou historku. Nebo to byl spíše vtip?

Žena továrníka jde se svým manželem po promenádě a míjí je dávný známý – dělník. A továrník říká své ženě „vidíš, kdyby jsi ho před lety vzala, tak by jsi byla obyčejnou manželkou dělníka„. Načež se manželka usměje a odpovídá „kdybych si jej před lety vzala, tak bych byla stále ženou továrníka, jen ty by jsi byl dělník„.

Vtip to určitě nebyl, protože je to mimořádně pravdivé. Ostatně si všimněte jednoho velmi zajímavého faktu, V ČR je rozvedeno přibližně 33% manželství. A podívejme se na manželství lidí, kteří se vypracovali z úplné nuly na plný vrchol za dobu svého manželství. Bill Gates, Steve Jobs, Richard Branson…nebo je libo i českého Kelnera? (je v top 100 nejbohatších lidech světa). Možná je to jen náhoda a nic to nedokazuje.

I když je to většinou velmi kritizované, tak každá žena by měla být trochu zlatokopka. Ne ve smyslu „vysát a odejít“. Ale ve smyslu „tlačit svého muže dopředu, být na něj náročná“.

Protože není horší věci na světě, než se sebou být spokojený!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s