Motivační video a citáty Arnold Schwarzenegger

arnold schwarzneggar

Šest pravidel pro úspěch

1. Veř v sebe samotného – nenechej se zviklat ostatními, neměj o sobě vnitřní pochyby, pokud do toho dáš vše, tak máš šanci, neshazuj se sám před sebou a neříkej, že ty sám něco nedokážeš jenom kvůli tomu, že jsi to ty.

2. Porušuj pravidla – neporušuj zákony, ale pravidla. Někdo říká, že když nemáš vystudované školy, tak musíš dřív ve špatně placené práci? Porušuj tyto pravidla, věř v sebe a klidně vyzkoušej podnikání – i když ostatní budou tvrdit, že podnikat mohou je ti, co mají vzdělání.

3. Neboj se selhat – můžeš prohrát. A pokud budeš zkoušet nové věci, na které jsi doposud neměl odvahu, tak prohraješ. Mockrát něco pokazíš a něco nevyjde. Ale je důležité se toho nebát. A pokud už tě něco srazí, tak se snaž dopadnout na záda – aby jsi se stále díval nahoru, kam směřuješ.

4. Ignoruj pochybovače – pokud budeš dělat něco nové, pokud se budeš snažit překonat sám sebe, tak se v okolí najde spousta lidí, kteří ti řeknou, že to není možné. Sami to nikdy nezkusili. Ale budou tvrdit, že to nejde. Neposlouchej je, ignoruj je.

5. Dej do toho všechno – obětuj se a bojuj do posledních sil. Pokud do toho vložíš celého sebe, tak to musí vyjít. A i když se část nepodaří, tak nebudeš litovat a nebudeš mít výčitky. Ty jsi udělal naprosto všechno pro úspěšný výsledek.

6. Vždy dej něco zpět – pokud jsi uspěl díky podpoře nějaké komunity, vrať jí to. Pokud jsi se stal úspěšným programátorem, běž vracej se zpátky do diskusí a pomáhej začátečníkům. Jako ostatní pomáhali tobě. Pokud jsi pracoval na svém těle, všímej si v posilovně ostatních a nabízej pomocnou ruku. Vždy dávej něco zpět.

Šest tajemství úspěchu

Máte chuť na motivační video? Podívejte se na to, co vám o úspěchu, snaze a odhodlání řekne Arnold Schwarzenegger. Jak vám zdůvodní a popíše všech šest zásadních pravidel, která dal dohromady on sám a sám je aktivně propaguje.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s