11 slavných lidí, kteří selhali (velmi moc)

I-Have-Missed-More-Than-9000-Shots-In-My-Life-Website-Michael-Jordon

Madonna

Byla vyhozena z vysoké školy a přinucena se přestěhovat do New York. Snažila se uplatnit jako herečka i zpěvačka. Ale všude byla vždy odmítnuta. Na život si musela vydělávat po nocích v prodejně koblih a přes den chodit na castingy. I z tohoto zaměstnání byla vyhozena a byla nucena nafotit fotky jako velmi odvážná modelka (kvůli penězům na přežití). A až po 3 letech pokusů konečně uspěla jako zpěvačka.

Jerry Seinfeld

Své první štěstí zkoušel v sitcomu Benson. Kde natočil pouze první díl. A ihned po něm byl kvůli svému slabému výsledku vyhozen- což se mu ani nikdo neobtěžoval sdělit. Zjistil to až na dalším natáčením, kde pro něj neměli připravený žádný text a jeho role byla vyřazená.

Elvis Presley
Po svém prvním představení v Nashville, Velké opěře mu byla sděleno, aby se vrátil zpět do Memphis. A tam se raději řídil řízení kamionů, což byla jeho dřívější  profese. Protože jako zpěvák nemá sebemenší šanci uspět a jeho projev je spíše k smíchu.

Lady Gaga

Své štěstí zkoušela po mnoho let v talentových soutěžích. Po 5 letech se ji podařilo konečně uzavřít smlouvu s  nahrávacím studiem. tato smlouva byla ale po pouhých 3 měsících zrušena. I tak se nevzdala a pokračovala v hledání dál.

Albert Einstein

Nepromluvil jediné slovo až do svých 4 let a do 7 let neuměl vůbec číst. Byl vyloučen z polytechnické školy v Curychu pro nedostatek snahy a předpokladů do budoucnosti.

Charles Darwin

Se chtěl celý svůj život stát vědcem. Bohužel jeho rodina mu v tom nepřála, označovala ho za lenocha a snílka, který nikdy ničeho v životě nedosáhne. A proto jej nemá cenu ani v ničem podporovat, protože z něj stejně nic nebude a byly by to vyhozené peníze. tento názor zastával především jeho otec.

Isaac Newton

Byl velmi nadaný matematik, ale když přišlo na kterýkoliv jiný školní předmět, tak v něj selhával na plné čáře. Ne jinak tomu bylo i s rodinou farmou (dříve úspěšnou), kterou za pouhé 3 měsíce svého vedení dokázal dovést na pokraj bankrotu. Následně ale odešel studovat na Cambridge a zbytek je historie.

Abraham Lincoln

V mládí vstoupil do armády a šel do války jako Kapitán. Zpět se vrátil ovšem s mnohem nižší šarží – byl několikrát degradován a jeho nadřízení jej popisovali jako neschopného a nepoužitelného pro cokoliv. Po válce začal podnikat v potravinách (krach), zelenině (krach), otevřel prodejnu (krach).

Marilyn Monroe

Když se pokoušela nastartovat svoji kariéru, tak ji řekli, aby začala uvažovat nad prací sekretářky. Protože pro modeling nemá ani vlohy, ani tělo.

Vincent van Gogh

Za svůj život prodal jeden jediný obraz – a to svému příteli. Jinak neprodal vůbec nic. A ani to mu nezabránilo v tom, aby celý svůj život věnoval umění. A jeho jméno tak nebude nikdy zapomenuto.

Michael Jordan

Byl vyhozen z basketbalového družstva na vysoké škole. Jednou řekl: „Minul jsem více než 9000 střel v celé mé kariéře. Prohrál jsem více než 300 zápasů. 28 krát mě postavili do pozice, kde jsem měl dát vítězný rozhodující koš, a já jsem selhal. Selhával jsem pořád a dokola. A to je ten důvod, proč jsem uspěl.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s