Vydělávání jako zábava a koníček

making-money-quote

 

Pokud se podíváte na všechno, co kdy bylo řečeno o penězích, tak nejčastější je následující. Vydělávat peníze je koníček, který krásně doplní jakékoliv jiné koníčky, které máš. Jednoduše řečeno se zde stále objevuje myšlenka, že získávání bohatství je v podstatě sranda – hra. Ale že mnoho lidí ji vidí moc vážně.

A pro mluví i další fakt – pokud se podíváte na to, co kdy řekli bohatí lidé, tak každý má ve své historii citát, který bohatnutí přirovnává ke hře. A vydělávání bere jako formu zábavy, jako něco, co miluje.

A pokud se na to podíváte z druhé strany – jak jsou na tom chudí? ti svoji práci nesnášejí a počítají dny do víkendu. Bohatí? Ti milují co dělají.

Celé je to tedy jen o tom přístupu. Najděte si to, co budete dělat rádi. A ono to přinese peníze. Najděte si zaměstnání, které budete nesnášet. A zůstanete v něm až do konce života. Nespokojení, chudí, bez peněz a na zádech několik půjček nebo úvěrů.

Měl by to tedy být koníček a zábava. Pak to bude fungovat a vy budete mít na to, aby jste žili v luxusu. Pokud to bude utrpení a budete se muset do toho nutit, tak z toho nikdy nic nebude.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s